Žáci ve škole od 30. 11.
Podmínky pro obnovení prezenční výuky.
Vzhledem k přísným pravidlům a omezením ze strany MŠMT a s ohledem na minimalizování rizik šíření epidemie jsme museli přijmout organizační opatření v podobě úpravy rozvrhů tříd.
Od 30. 11. se vracíme k prezenční výuce celého prvního stupně a 9. třídy.
Třídy 6., 7. a 8. budou mít výuku rotační. V týdnu od 30. 11. do 4. 12. bude výuka 6. a 8. třídy probíhat prezenčně a 7. třída distančně. Následující týden od 7. 12. do 11. 12. opačně, tedy 7. třída prezenčně a 6. a 8. třída distančně.
Tento způsob výuky je platný až do odvolání.
Ve školách stále platí přísná hygienická pravidla a omezení. Žáci jsou povinni po celou dobu výuky i o přestávkách mít nasazenou roušku, či jinou ochranu dýchacích cest (šátek, šála apod.). Pozor štít není dětem povolen! Dále je důležitá os. hygiena a desinfekce v kritických bodech školy (vstup, školní jídelna, toalety).
