Vánoční prázdniny

Zákaz osobní přítomnosti žáků ve škole.

Rozhodnutím vlády ze dne 14. 12. 2020 se ve dnech 21. a 22. 12. zakazuje osobní přítomnost žáků ve škole.

Toto opatření se netýká mateřské školy.

Ze školního stravování budou všichni žáci odhlášeni. Vzhledem k rozhodnutí MŠMT (21. a 22.12. jsou volné dny) žáci nemají nárok na stravu.

Přílohy

Usnesení vlády

PDF dokument PDF dokument
Velikost 212,67 kB

Podrobnosti o vložení záznamu

Datum vložení: 15. 12. 2020 9:07
Autor: Ing. Zdeněk Nagy

Mohlo by Vás zajímat

ZŠ a MŠ Bělá nad Radbuzou