Po nařízené karanténě se žáci 1. a 2. tříd vrací zpět do lavic.
Pondělí 1. 2. - nástup 1. třídy bez ranní družiny
Úterý 2. 2. - nástup 2. třídy již s ranní i odpolední družinou pro 1. i 2. třídu
Podporujeme vzdělání SCIO
OP JAK
Interreg Bavorsko
Spolufinancováno EU