VÝSTAVA HUB
Děti ze 2. třídy MŠ - Děti ze školky se podívaly na výstavu hub v Městské stodole. Dozvěděly se o zvířatech v lese, poslechly si zvuky některých lesních zvířat, roztřídily jejich potravu a vytvořily si výrobky.
Zde také proběhla VÝSTAVA jejich obrázků.
Podrobnosti o vložení záznamu
Datum vložení:
7. 10. 2025 18:15
Datum poslední aktualizace:
7. 10. 2025 18:17
