VÝLET DO POBĚŽOVIC
Děti z Beruškové a Sluníčkové třídy se vydaly do Poběžovic vlakem. Podívaly se do knihovny. Paní učitelka četla o zámku v Poběžovicích. Prohlédly si zámek, barevná okna, hledaly kněžnu a proběhly se krásným velikým parkem. Do školky přijely autobusem.
Podrobnosti o vložení záznamu
Datum vložení:
7. 6. 2023 21:26
Datum poslední aktualizace:
7. 6. 2023 22:06
