Berušky spí ve školce
Je konec školního roku a tak se pomalu loučíme s Beruškovou třídou.Pozvaly jsme rodiče do školky, aby viděli, co jsme se naučily. Opekly jsme poslední buřtík a šly se rozloučit s hračkami v naší třídě. Na rozloučenou jsme s nimi spaly ve školce.
Podrobnosti o vložení záznamu
Datum vložení:
24. 6. 2019 22:26
Datum poslední aktualizace:
1. 10. 2019 12:47
