Prázdninový výlet do BZ a Zoo Plzeň
Poslední prázdninový den jsme vyrazili do plzeňské zoo. Potkali jsme mnoho zajímavých lidiček, dozvěděli se plno nových informací. Byli jsme u očkování lví rodinky, zakotvili jsme v Království jedu, nakrmili velbloudí kamarády, pozdravili cestovatele "Nepála" s partnerkou, pohladili jsme si Dlouhokrčku, Bonifác předvedl kraula i znak, Hrabáč Kapský se nám neschoval, letmo jsme pozdravili zebry i žirafy, Manjula si povídat nechtěla, Honzík spal na kmeni stromu, šimpanzí tlupa zrovna večeřela a u lvů byla divoká hostina. Den plný zážitků jsme měli.
Podrobnosti o vložení záznamu
Datum vložení:
30. 10. 2019 23:19
Datum poslední aktualizace:
31. 10. 2019 5:14
