Navigace

Obsah

Testování 9. tříd

Typ: ostatní
Testy SCIO pro žáky 9. třídy

Milí žáci 9. třídy,

během dneška jste obdrželi přístupové kódy k online testování společnosti SCIO. Vzhledem k tomu, že nemůžete absolvovat testy ve škole, byly podmínky testování poupraveny k distančnímu použití. Na splnění testů máte čas do konce příštího týdne 15. 1. 2021. Testy si rozvrhněte do jednotlivých dnů, tak abyste nevyplňovali více než jeden test denně.

Vyplnění testů je povinné. Vaše přístupy jste obdrželi na google účty. V administrátorském přístupu vidíme, které testy a kdo je již absolvoval. Jakékoliv dotazy směřujte na třídní učitelku paní Ing. Císlerovou, popřípadě paní zástupkyni Mgr. Kletečkovou.

Hodně štěstí při vyplňování.


Vytvořeno: 8. 1. 2021
Poslední aktualizace: 8. 1. 2021 17:43
Autor: Ing. Zdeněk Nagy