Den otevřených dveří online na OA, SZŠ a VOŠ Domažlice

Informace pro zájemce o studium na OA, SZŠ a VOŠ Domažlice

Den otevřených dveří proběhne v plánovaném termínu, tedy ve středu 13. ledna 2021 od 10:00 do 17:00 hodin. Z důvodu nepříznivé epidemiologické situace se však uskuteční prostřednictvím online videokonference. Ta bude probíhat na platformě Google Meet, proto bude nutné se pro vstup na den otevřených dveří přihlásit vlastním Google účtem, přičemž nezáleží na tom, zda to bude účet školní či soukromý. S dostatečným předstihem před samotným zahájením dne otevřených dveří budou na webu školy zveřejněny odkazy na jednotlivé konferenční místnosti v prostředí Google Meet. Ty budou celkem čtyři (Obecné informace, obor Obchodní akademie, obor Informační technologie a obor Praktická sestra) a zájemci se do nich budou moci přihlásit dle vlastního zájmu.

Vytvořeno: 11. 1. 2021
Poslední aktualizace: 11. 1. 2021 10:50