Navigace

Obsah

Screeningové testovámí

Typ: ostatní
Vláda ČR schválila Mimořádné opatření Ministerstva zdravotnictví, ze kterého vyplývá, že na území vybraných okresů proběhne ve dnech 8. a 15. listopadu 2021 testování na onemocnění covid-19.

 

Testování bude realizováno pomocí rychlých antigenních testů. Testování se neprovádí u osob s dokončeným očkováním (14 dnů po plně dokončeném očk.), u osob, které prodělaly v posledních 180 dnech onemocnění COVID–19 a u osob s negativním výsledkem RAT testu nebo PCR testu provedeného zdravotnickým pracovníkem (potvrzení o těchto skutečnostech žák předloží třídnímu učiteli).

V případech, ve kterých žák neabsolvuje test z jakéhokoliv důvodu a nevztahuje se na něj příslušná výjimka z povinného testování, bude se moci účastnit prezenční výuky pouze s ochranným prostředkem dýchacích cest (nos, ústa), kterým je respirátor (bez výdechového ventilu) nebo zdravotnická rouška.

Testování bude probíhat v pondělí 8. 11.15. 11. 2021. Žáci se v těchto dnech dostaví do školy v 7:45 a ve svých kmenových třídách budou otestováni.


Vytvořeno: 4. 11. 2021
Poslední aktualizace: 4. 11. 2021 10:16
Autor: Ing. Zdeněk Nagy