ŠKOLNÍ DRUŽINA od 12. 4. 2021

- provoz školní družiny pro prezenční vzdělávání

Školní družina bude fungovat pouze pro prezenčně vzdělávané žáky 1. a 2. třídy, za dodržení homogenity skupin stejné jako ve třídě.
Přítomnost žáků ve školní družině je podmíněna používáním respirátoru nebo zdravotnické obličejové masky a účastí na testování neinvazivními antigenními LEPU testy na přítomnost viru SARS-CoV-2, které žáci absolvují formou samoodběru 2x týdně, vždy v pondělí a ve čtvrtek před vstupem do ranní školní družiny, při testování možná  asistence zákonného zástupce. (15 minut)
Odpolední družina probíhá bez omezení, pro prezenčně vzdělávané žáky 1. a 2. třídy.
Neposílejte dítě do školy, pokud vykazuje některý z těchto příznaků onemocnění: zvýšená teplota, suchý kašel, dušnost, zažívací obtíže, ztráta chuti a čichu, bolest krku, bolest svalů a kloubů, rýma, bolest hlavy.
Děkuji. Helena Smolíková

Vytvořeno: 8. 4. 2021