Návrat do školy a jiná sdělení

Od 18. listopadu se vrací 1. a 2. ročník zpět k prezenční formě výuky. Dále se sdělení týká školní družiny, konzultací k výuce a třídních schůzek.

Od středy opět můžeme přivítat naše nejmenší ve škole. 1. a 2. ročník se vrací zpět k prezenční výuce, i když s důležitými pravidly. Žáci se budou vyučovat dle stanoveného rozvrhu ze září. Stále je zakázán zpěv a tělesná výchova. Účast ve škole je podmíněna nošením roušek po celou dobu návštěvy školy.

Školní družina bude v provozu dle platného rozvrhu od 6:30 do 16:00. Žáci mají povinnost po celou dobu nosit roušku, či jinou ochranu dýchacích cest.

Dále jsou umožněny osobní konzultace žáků s učiteli. V případě zájmu žák kontaktuje přímo vyučujícího. Konzultace musí probíhat ve formě jeden na jednoho.

V těchto dnech se měly uskutečnit třídní schůzky. Současná situace neumožňuje presenční formu, proto se v případě jakéhokoliv dotazu obracejte na třídní učitele nebo vyučující konkrétního předmětu.

Vytvořeno: 16. 11. 2020
Poslední aktualizace: 16. 11. 2020 19:37