Informace pro žáky 2. stupně

Návštěvy školy žáky 2. st. od 8. června

Od 8. června bude probíhat výuka ve formě blokových konzultací. Učitelé mají v přiložené tabulce stanovené konzultační bloky, na které se v případě potřeby mohou žáci dostavit. Žáci čekají před začátkem konzultace před školou. Učitelé si je vyzvednou a odvedou do tříd. V případě překryvu konzultací se žák domluví individuálně s učitelem. Po ukončení konzultace žák opustí školu, případně se dostaví na další konzultaci opět k hlavnímu vchodu školy a vyčká příchodu učitele. Při pozdějším příchodu nebude žák do školy vpuštěn.

Žák si při každém příchodu do školy důkladně omyje a vydesinfikuje ruce v umývárně u jídelny.

Na konzultacích mohou žáci se svými učiteli mimo jiné řešit svou výslednou známku z předmětu na vysvědčení.

Konzultace budou probíhat do 19. 6.

Při první návštěvě žák předloží čestné prohlášení uvedené v příloze. Bez prohlášení nemůže být žák vpuštěn do školy.

Tabulka konzultací

8:00 - 10:00 10:00 - 12:00 12:00 - 14:00
Po M. Nový (5. tř.) M. Kletečková
Út M. Kadeřávková R. Kauer
St   S. Konopová
Čt K. Císlerová  K. V. Žáková (11. 6.) K. V. Žáková (18. 6.)
  M. Kadeřávková
M. Nový (7. tř.)