Navigace

Obsah

Burza škol

Typ: ostatní
mapa online výstavonline propojení se středními školami a učilišti

Vážení rodiče, milí deváťáci,

dovolte mi Vás informovat o možnosti pro žáky 9. ročníků naší školy se přímo propojit se středními školami a učilišti pomocí on-line schůzek (Teams/Meets…). Portál nyní zobrazuje i poměrně zásadní informace jako inspekční zprávy škol, výsledky u státních maturit apod. Pro letošní deváťáky je to poslední šance, kdy se mohou alespoň virtuálně potkat s více školami v jeden čas na jednom místě a mezi nimi si vybrat. Termíny jsou uvedeny v mapce po jednotlivých okresech (viz. příloha). Všechny burzy se odehrají v rozmezí 13.-20. ledna 2021.

Portál naleznete na adrese https://burzaskol.online (kde jsou i informace k termínu a času jednotlivých výstav).


Vytvořeno: 11. 1. 2021
Poslední aktualizace: 11. 1. 2021 10:20
Autor: Ing. Zdeněk Nagy